Castrol Vecton Long Drain 10W-40 LS E6 E9 – 208 L

18,500.00

ÜCRETSİZ KARGO

Stokta yok

Kategoriler:

Castrol Vecton Long Drain 10W-40 LS E6 E9

DPF’li Araçlar için %40’a Kadar Daha Yüksek Performans*!
ÜRÜN TANIMI
Castrol Vecton Long Drain 10W-40 LS, yeni nesil Avrupa menşeili dizel motorlarda uzun yağ değişim aralığı için tasarlanmış tam sentetik motor yağıdır. Benzersiz Sistem5 Teknolojisi ile geliştirilen Castrol Vecton Long Drain 10W-40 LS, %40’a kadar daha yüksek performans* için tasarlanmıştır.
PERFORMANS SEVİYELERİ
-ACEA E6, E7
-API CI-4
-Deutz DQC IV-10LA
-MAN M 3477 ve M 3271-1
-MB-Approval 228.51
-RVI RLD-2
-Scania Low Ash
-Volvo VDS 3
KULLANILDIĞI YERLER

Benzersiz Sistem5 Teknolojisi ile geliştirilmiş Castrol Vecton Long Drain 10W-40 LS, özellikle düşük SAPS yağların talep edildiği, düşük emisyon sistemlerine (DPF’li dahil) sahip, yeni nesil Euro 4 ve Euro 5 Avrupa menşeili dizel motorlar için tasarlanmıştır. Aynı performans seviyesini gerektiren eski model kamyon ve otobüslerin yanı sıra, off-road araç ve ekipmanlarında da kullanılabilmektedir.

KULLANIM ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

Castrol Vecton Long Drain 10W-40 LS, sürekli değişen zorlu koşullara uyum sağlayarak 5 temel alanda motor performansını en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olur; Yakıt tüketimi: Yağın kalınlaşmasını engelleyerek daha iyi yakıt verimliliği sağlar. Yağ Eksiltme: Tortu oluşumunu önleyerek, yağ eksiltmesini en aza indirir. Yağ Değişim Aralığı: Motoru zararlı kirleticilere karşı koruyarak daha uzun yağ değişim aralığı sağlar. Parça Ömrü: Aşınma ve korozyonu engelleyerek, kritik motor parçalarının ömrünün uzamasını sağlar. Güç: Kuruma karşı koruma oluşturur ve tüm yağ değişim aralığı boyunca motoru azami gücünde çalışmasını sağlar. * Bağımsız laboratuvar testlerinde, Castrol Vecton Long Drain 10W-40 LS, yağ kalınlaşması, tortu ve kurum oluşumu, aşınma ve korozyona karşı API ve ACEA endüstri standartlarına oranla % 40’a kadar daha yüksek performans göstermiştir.

Copyright © 2021 | Toptan Yağ Marketim Tüm Hakları Saklıdır.

image

Alışveriş Sepeti

0

Sepetinizde ürün bulunmuyor.